SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=

41 HEKİM 41 FOTOĞRAF 41 KERE MAAŞALLAH SERGİSİ ANKARA’DA

Adanalı Dr.Tuğrul Tunca’nın küratörlüğünü yaptığı 41 ilden hekimlerin katılımı ile 14.Mart.2019’da Adana’da başlayan ve 41 ilde sergi açılması hedeflenen proje kapsamında hekimler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Ankara TFSF(Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu)’de açtıkları sergi ile taçlandırdılar.

41 HEKİM 41 FOTOĞRAF 41 KERE MAAŞALLAH SERGİSİ ANKARA’DA
05 Kasım 2019 - 16:00

Şu ana kadar  12 sergiyi geride bıraktıklarını söyleyen Dr. Tuğrul Tunca bir sonraki serginin de Mardin’de açılacağını ardından bağlantı kurdukları diğer şehirlerde sergileri devam ettireceklerini kaydetti. Ayrıca 30.Ekim.2019 tarihinde TRT Radyosuna canlı yayın konuğu olan Dr.Tuğrul Tunca son yıllarda sağlık çalışanlarına yönelik çok fazla şiddet haberlerinin medyada yer aldığını ve bundan üzüntü duyduklarını söyledi.

Amaçlarının şiddete hayır diyerek güzel haberlerle gündemde olmak istediklerini bu nedenle birbirlerini tanımayan ama ortak noktaları fotoğraf olan hekimleri biraraya getirip büyük bir projeye imza attıklarını ve giderek daha çok ses getirdiklerini ifade etti.

 losevy 0bulut1
 face0 twitter0 rekban” width=

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.