SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=

CEYHAN BAYRAMA HAZIR 

Ceyhan Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Ramazan Bayramı süresince vatandaşların mezarlık ziyaretlerini rahat ve temiz bir ortamda yapmaları için ilçe genelinde tüm mezarlıklarda ve camilerde temizliği tamamladı. 

CEYHAN BAYRAMA HAZIR 
02 Haziran 2019 - 12:41

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın göreve gelmesinden sonra her yönüyle büyük bir değişim yaşayan Ceyhan, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların rahat hizmet alabilmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Ağaçların budanması, yolların yapımı, kaldırımların düzenlenmesi, camilerimizin bakım ve temizliği ile diğer tüm onarım çalışmalarıyla vatandaşın takdirini kazanan Başkanlar Zeydan Karalar ve Kadir Aydar, bayramda vatandaşların rahat etmesi için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN AYDAR, “HİZMETLER ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Ramazan ayında her türlü tedbiri aldıklarını vurgulayan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Büyükşehir Belediyemize bağlı ekiplerimiz, Ceyhan ekibi ile uyum içerisinde camilerimizin temizliği, mezarlıklarımızın bakım ve onarım çalışmaları hem de güvenlik konularının üzerinde hassasiyetle duruyor. Kaybettikleri yakınlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için özel güvenlik görevlileri tarafından güvenlik kontrolleri 24 saat kesintisiz yapılıyor. Bu tedbirlerimiz ve çalışmalarımız bayramda da devam edecek. Mezarlıkların yanı sıra bayramda vatandaşların rahat bir şekilde ibadet edebilmesi için camilerimizin içerisi ekiplerimiz tarafından temizlenirken, cami çevresi itfaiye ekipleri tarafından yıkandı. Halkımız ibadet ve mezarlık ziyaretlerini huzur içerisinde yapabilirler.” dedi.

 

 losevy geziblog 0bulut1
 face0 twitter0 rekban” width=
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
UZAKLARIN BAYRAMI…
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
KENDİ YALANINI GERÇEK ZANNETMEK!
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
 CHP SEYHAN ADAYI KİM OLACAK?
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
CHP ADANA’DA ‘BARUT’ KOKUSU YAYILIYOR…

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.