SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=

DEĞİŞİM ZİRVESİ

DEĞİŞİM ZİRVESİ
Neval KÜTÜK
Neval KÜTÜK( nksatya83@gmail.com )
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde mezun oldu. Yıldız Teknik Üniversite'sinde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Bir süre Sosyoloji ve Felsefe Grubu öğretmenliğinin ardından sağlık sorunları nedeniyle meslekten uzaklaştı, sağlığına yeniden kavuştuğu Yoga’ya yöneldi. Halen Yoga Academy'de Yoga Antrenörlüğü yapıyor.
15 Mayıs 2019 - 8:53

Değişim sevgidir, sevgi de değişim…

Sevgiyle dolmak ve koşulsuz sevgiyi aktarmak için içsel değişimi gerçekleştirmek gerekir. DEĞİŞİM gerçekleştiğinde uyanış da gerçekleşir . Uyanış gerçekleştiğinde farklı boyutlarda değişim yolculuğu başlar.

İçsel ve dışsal değişim için eski zihniyet bırakılmalı ve yeniye adım atılmalıdır. Eski olan hiç birşey yeninin içinde barınamaz.

Dünya Değişim Akademisinde yeni olan canlı bilgelik akışı vardır. Bu akış bilimsel yöntemlerle insanlığa sunulur. İçsel simya yöntembilimi birçok değişim programını içinde barındırır. Böylece değişim kalıcı bir şekilde gerçekleşir.

Sevgiye ulaşmak için beklemek gerekmez, içteki sevgiyi değişim sayesinde  ortaya çıkarmak ve herkesle paylaşmak gerekir. DEĞİŞİM sayesinde herkes özgürce dans edecek, utanmadan şarkı söyleyebilecek, coşacak ve yaşamı haz içinde kutlayacak. Küçük şeylerden mutlu olabilecek ve her insani sevebilecek.

Değişim sizi kendi halinize geri döndürür ve muhteşem bir dönüşüm sağlar. Herkesin değişmesi için bireyin değişmesi gerekir. Bireysel değişim olmadan toplum değişemez.

Değişim gerçekleştirmek için hemen şu an bir adım atabilirsiniz. Nefesinize odaklanın ve nefes alış verişlerinizi izleyin. Nefesin farkında olunca değişim o an başlar.

Değişimin farkinda olunca değişim zirveye ulaşacak ve bu zirvede olmak da herkesin en doğal hakkıdır.

Değişim zirvesine ulaşmak ve değişim kapısından geçmek için değişim sevgisiyle dolmak gerekir ve bu sevgiyi herkesle paylaşmak gerekir.

Değişim, mutluluk patlamasına neden olarak sizi olduğunuz şeye geri döndürür.

Mutlu değişimler…

 

 losevy geziblog 0bulut1
 face0 twitter0 rekban” width=
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
UZAKLARIN BAYRAMI…
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
KENDİ YALANINI GERÇEK ZANNETMEK!
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
 CHP SEYHAN ADAYI KİM OLACAK?
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
CHP ADANA’DA ‘BARUT’ KOKUSU YAYILIYOR…

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.