SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

DOĞAN ÇELİKTEN VE 2 ÖĞRENCİSİ MİLLİ TAKIM’DA

Spor, sanat ve gençlik alanında başarıları ile tanınan siyasetin genç siması Doğan Çelikten, 30 Temmuz’da Ankara’da düzenlenecek olan Uluslararası Kung-Fu şampiyonasında ülkemizi temsilen antrenörlük yapacak.

DOĞAN ÇELİKTEN VE 2 ÖĞRENCİSİ MİLLİ TAKIM’DA
15 Temmuz 2019 - 12:16

ADANA / Öğrencileri ile beraber milli takımda olmanın gururunu yaşayan genç yönetici Doğan Çelikten, “Biz sporu rakiplerimiz ile yenişme sanatı değil, milletler arası kaynaşma ve kardeşliği pekiştiren bir sanat olarak görüyoruz. Şehrimizde  Türkiye’nin en yetenekli sporcuları yetişiyor ama maalesef olanaksızlıklardan dolayı bu yetenekler belirli bir noktadan sonra ilerleyemiyor” dedi

İki sporcusuyla birlikte milli takıma seçilmelerinin bir fırsat olduğunu kaydeden Çelikten, “Büyükşehir, Seyhan, Çukurova, Ceyhan ve İmamoğlu Belediyeleri Cumhuriyeti gençlerin emanetçiliği ile taçlandırmış Mustafa Kemal Atatürk’ün felsefesi ile hareket eden yöneticilerin Başkanlık yaptığı belediyeler, bu fırsatı değerlendirerek Adana’yı değil Türkiye’nin, Dünya’nın spor merkezi haline getirmeliyiz. Bir zamanlar benim mücadele ettiğim ringlerde şimdi yetiştirdiğim öğrencilerimden Aykut Ayyıldız ve Oğuz Taş’ın ay yıldızlı forma ile mücadele etmesi beni gururlandırıyor.

Federasyonlarımızdan Adana’da uluslararası turnuva düzenlenmesi için başvuruda bulunduk, bunun için gerekli çalışmayı yapıyoruz en kısa zamanda olumlu sonuç alarak belediye başkanlarımızın da desteği ile Adana’da Uluslararası turnuva düzenleyeceğiz” diye konuştu.

 losevy 0bulut1
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.