SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=

HAYIRLI OLSUN

HAYIRLI OLSUN
Bünyamin KIRAÇ
Bünyamin KIRAÇ( bunyamin_kirac@hotmail.com )
Siyasi İletişim Uzmanı Çukurova Üniversitesi işletme ( Ekonomi ), Ankara Üniversitesi ( Siyasi iletişim uzmanlığı ) mezunu. Siyasi danışman olarak çalışıyor
16 Nisan 2019 - 9:01

31 Mart yerel seçimler bize önce Adana’da sonrada ülkemizin belli illerinde sevinçler yaşadı, şu bir gerçek o kadar yenilmeye alışmışız ki bugün olmuş bir rüya gibi geliyor… kazandık artık rüya değil gerçek / Adana Büyükşehir Belediyesi uzun yıllardır sosyal demokratlar tarafında yönetilmiyordu bu durum gerek coğrafi gerekse psikolojik hizmetin olmamasına nedendi halkı üzen bu tablo seçimleri sosyal demokratları kazandırmıştır.

Hayırlı olsun  Adana Büyükşehir Belediyesi Sayın Zeydan KARALAR

Hayırlı olsun Çukurova Belediyesi Sayın Soner ÇETİN

Hayırlı olsun Ceyhan Belediyesi Sayın Kadir AYDAR

Hayırlı olsun İmamoğlu Belediyesi Sayın Kasım KARAKÖSE

Hayırlı olsun TÜM TÜRKİYE . BAŞARILAR

Belediye başkanlarımızla gurur duyuyoruz onlarda bizimle gurur duymasını bekliyoruz…

Daha önce AKP ve MHP Belediyelerinde hizmet veren başkanlar ve kadroları önemli derecede tahribat yaptığını haddinden fazla gerek harcama gerekse eleman bonkörlüğü gösterdiklerini biz gibi ilgili vatandaşlar biliyor bu olumsuzluk sadece bugün değil her zaman var.Bu olumsuz durum kısa zamanda doğru yönetimlerle kimselere zarar verilmeden hal’edilebilir. Geliri olan belediyeler artık akıllı insanlar tarafından yönetileceğinin farkındayım.

UNUTMAMAK LAZIM

CHP uzun yıllardır yerelde ve genelde iktidar olmadı bunu acısını en çok bizim kuşak çekti 1980 sonrası ya yarım oldu bize sıra gelmedi yada hiç olmadı… Herkes emek verdiğini söyler evet emek olmasa bu duruma gelmemiz oldukça zor olacaktı… bakınız bize hiç bir zaman sağcı, dinci hükumetler ve Belediyeler yardımcı olmaz bu yüzdendir ki  bizlerin evinde nitelikli genç işsiz daha çok Siz Belediye Başkanlarımız olarak bunlara sahip çıkmanız

( yani nitelikli işsiz çocuklarımıza ) bizimde çocuklarımız karşısında itibarımızı kazanmamıza sebep olacaktır. Aynı zamanda sizinde güçlü bir geleceğe sahip olmanıza % 100 neden olacaktır.

DİKKAT ETMEK LAZIM

Makamınıza sizi başkan yapmanın sevincini yaşamaya gelen vatandaşa yada partili yoldaşa bürokratik çıkmazı anlatmayın varsa yarasına merhem olun yoksa gülerek uğurlayın….Sevgili Başkanlarım siz bizim için önemli bir  değeriniz hatta başkandan ziyade Ağabeyimiz sizi seviyoruz.

SEÇİCİ VE ARAŞTIRMACI OLMANIZ LAZIM

Biz gibi toplumu ve siyaseti bilen yol arkadaşlarınıza mutlak sahip çıkın bizim isteğimiz bu ülkede sosyal Belediyecilik ve sosyal görüşün egemen olmasıdır Ülkenin ve ülke insanının buna ihtiyacı var.  Sevgili Başkanlarım bürokratik çalışmalar sizleri istediğiniz hedefe ulaştırır bu hedef kadrolar belkide çok yakınınızda  biraz daha araştırmacı olmanız toplumun size olan saygısı tavan yapar.

SEVGİLİ BAŞKANLARIM BEN VE BİZLER SİZDEN KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLMANIZI BEKLİYORUZ…

Son sözümüz Belediye Meclis Üyesi ARKADAŞLARA

Sizler yerel yönetimleri temsil ediyorsunuz önce sokakları sonra caddeleri sonra mahalleri sonra tüm insanları, sizlerin yapmak. istedikleri halka uygun olursa sizin yeriniz her zaman on numaradır yanımızda aksi olursa sadece bu dönemdir dostluğumuz.

Sizler biraz daha Sosyolojik ve İdeolojik davranış göstermeniz gerekiyor / Sosyolojik iyi bir bakış açısı çevrenizi tümüyle memnun eder. İdeolojik iyi bir bakış açısı ise seçildiğin partinin her kademesini memnun eder. SİZDEN BUNLARI BEKLER BAŞARILAR DİLERİM.

( İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANIMIZ  SAYIN EKREM İMAMOĞLU BİZLERE DİRENME VE BAŞARMA SEVİNCİNİ YAŞATMIŞTIR ONA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM )

Saygılarımla

 

 losevy geziblog 0bulut1
 face0 twitter0 rekban” width=
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
UZAKLARIN BAYRAMI…
Mustafa ÖzgürYAZARLAR
KENDİ YALANINI GERÇEK ZANNETMEK!
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
 CHP SEYHAN ADAYI KİM OLACAK?
Mustafa ÖzgürPOLİTİKAYAZARLAR
CHP ADANA’DA ‘BARUT’ KOKUSU YAYILIYOR…

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.