HIRSIZLIK ÇOKKKKK AYIP… - Tanık GazetesiTanık Gazetesi

8 Mayıs 2021 - 07:00
Bünyamin KIRAÇ

Siyasi İletişim Uzmanı Çukurova Üniversitesi işletme ( Ekonomi ), Ankara Üniversitesi ( Siyasi iletişim uzmanlığı ) mezunu. Siyasi danışman olarak çalışıyor

Bünyamin KIRAÇ

HIRSIZLIK ÇOKKKKK AYIP…

HIRSIZLIK ÇOKKKKK AYIP…
Son Güncelleme :

15 Haziran 2019 - 13:14

Birileri hırsız arıyor da…Kim hırsız ?

CHP seçimlerde oy çalmış ne kadar komik Cumhuriyeti kuran bir parti 1980 sonrası iktidar şöyle dursun doğru dürüst “Koalisyon” ortağı bile olmamış…

Bakalım şöyle…

– Çok uzun yıllardır Ülkemizi yönetenler arasında veya bürokraside.

CHP li Vali varmı?

CHP li Kaymakam varmı?

CHP li Milli eğitim müdürü varmı?

CHP li Emniyet müdürü varmı?

CHP li Üst düzey bir yönetici varmı?

Bence yok varsa da pasif görevlerde.

Peki CHP nasıl bir hırsızlık yaptı ki’…Sizler Devletin tüm görevlerinde varsınız – CHP li yada solcu sosyal demokratlar ise görevleri ya elinde alınmış yada görev verilmeyen pasif duruma düşürülmüşler.

– Bu ülkede işsizlerin % 80’i CHP li veya solcu sosyal demokrat

Bu ülkenin evsiz yurtsuz perişan vatandaşının % 70’i CHP li veya solcu sosyal demokrat.

Peki CHP nasıl bir hırsızlık yaptı ki’… Sizleri zengin evli barklı ve iş sahibi yapmış hatta 71 yaşında adamınız bile devlet katında işe girmiş –  CHP li yada solcu sosyal demokratlar genç üniversite mezunu bir dolu insan işsiz.

– Bu ülkede bir dolu fabrika vardı halk ekonomik ve sosyal gücünü buralarda alıyordu kendine göre mutlu bir hayat sürüyordu. Peki neden bu kadar halkın mutlu oluşunu çok gördünüz ihracat değil ithalat ülkesi yapıp fabrikaların kapanmasına neden oldunuz… Burnuna kadar borçlu Bol bol sınıfsız toplum yetiştirdiniz bilimsel değil dindar toplum daha mı çok işinize yarıyor.

Peki CHP nasıl bir hırsızlık yaptı ki’….  CHP li veya solcu sosyal demokrat İNSANLAR yani emek en yüce değer diyenleri işsiz bırakmak için fabrikaları sattınız Vatandaşı fakir fukara durumuna getirdiniz sadaka toplumu oluşturdunuz.

– Bu ülkede insanlar bir birine güvenirdi bugün insanlar bir birine düşman / kimse kimsenin dinine , ırkına , rengine, düşüncesine müdahale etmezdi saf duyguları olan toplumun en çok istediği ev alma komşu al zihniyetiyle dostluklar kurmaktı.

Peki CHP nasıl bir hırsızlık yaptı ki’….  CHP li veya solcu sosyal demokrat İNSANLAR bu güven duyulmayan ortamda yaşamak zorunda kaldılar kinci ve dindar bir toplumun yetişmesine sebep oldular.

CHP hırsız değilde suçlu olabilir

– Çünkü sizleri çok hafife aldılar.

– Sizlerden gelecek tehlikelere karşı güçlü önlemler almadılar.

– Sizlerin karşısında muhalefet yapabilecek kadroları dışladılar.

– Sizlere karşı olması gereken uygulamaları tabana yaymadılar.

– Kişisel çıkar ilişkileri içerisinde örgüt yapılarını kişilere göre dizayn ettiler.

CHP OLANLAR HIRSIZLIK YAPMADILAR AMA HIRSIZA DA MÜDAHALE ETMEDİLER.

BUNDAN SONRA ONLARDA KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMELERİ GEREKLİ ÇOK LAF DEĞİL ÇOK İŞ YAPILMALI AYRICA MUHALEFET HALKI ARKASINA ALARAK YAPILMASI GEREKİĞİNİ GÖZDEN GEÇİRMELİ.

BU GÜN BAŞKA…

eeeeeeeeeeeee sizde şaşırdınız değil mi…  şu anda size karşı duracak aynı zamanda halkı inandıran konuştukları doğru olan bir halk Ağabeyi ortaya çıktı İstanbul Belediye Başkanı Sayın Ekrem İMAMOĞLU onun oy  hırsızı olmadığına bu ülkenin hepsi inanıyor ama sizden rant var ya o insanları susturuyor… bence size de gerek böyle bir namuslu Belediye başkanı düşün artık insanların yakasından bu ülke cemaat ve tarikat ülkesi değil bu ülke CUMHURİYET ülkesi bozulan bu düzeni yeniden inşa etmeye gelen halkın adamına iftira atmayın bu insana göre ayıp dine göre ise günah… açın kapılarını biz bize yeteriz tekrar eski günlere dönelim.

Son söz Şu dünyada üç beş var arşın bezin var
Tüm bedesten senin olsa ne fayda ,

Saygılarımla

 

 bizeulasin1

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
whatsappl  chpemek
twittan facetan