Sır sevgisi… - Tanık GazetesiTanık Gazetesi

9 Mayıs 2021 - 22:55
Şirvan YÜCEL

Düzce Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Mezunu olup 2.Üniversitesini Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi olarak bitirmiştir. Sanat ve sanatçı yönü daha ağır bastığı için 2008 ‘den bu yana sanatla profesyonel olarak ilgilenmektedir ,Doğu ve Batı Sanatlarını sentezleyerek kendine özgü bir tarz edinmiştir.

Şirvan YÜCEL

Sır sevgisi…

Bu önemli konuyu Dünya Değişim Akademis’ndeki Değişim Uzmanlarına sorduk çok etkileyici cevaplar aldık, hiçbir yerde bulamayacağınız ”Sır Sevgisi’ ni sizlerle paylaşıyoruz.

Sır sevgisi…
Son Güncelleme :

29 Ocak 2021 - 12:27

”Sır” ve ”Sevgi” olguları ”S” harfi ile başlıyor. Bu tesadüf değil. Sevgi varoluşun en büyük sırrıdır. Sır da sevgi sayesinde algılanabilir. Sevgi sırla dolu olduğu için herkesi mıklatıs gibi çeker.

Sır şu ki, sevgi en güçlü yapıştırıcıdır. Herkes sevgiye yapışır ve sevgi sayesinde de birbirine yapışır. Bu yapışmanın öteki adı ilişkidir ve ilişki en büyük sırlardan biridir. ”insan” denilen varlık, çeşitli ilişkiler kurmadan yaşayamaz.

İişki iki kişinin arasında olur. İlişki sayesinde bir olan iki olur ve sır üçe katlanır. Çünkü her insan başka bir sırdır ve ilişki de iki sırrı birleştiren sırdır. Sır olan iki insan bir araya gelince sır dolu yeni bir insan dünya meydana gelir.

İki yabancının buluşması ve sır dolu sevgi bağının oluşması yepyeni, daha önce var olmayan fenomenin ortaya çıkmasına neden olur. Bu fenomen sayesinde iki insan arasında sevgi akışı meydana gelmekte, sır dolu bir değişim gerçekleşmektedir.

Sevgi dolu bir ilişki yokken insan başka bir sırra sahiptir, sevgi devreye girdiğinde ise insan bambaşka bir sırra dönüşür. Yeni bir sır ortaya çıkar. Bir erkek ve bir kadın sevgi dolu ilişki kurduklarında, artık aynı erkek ve kadın olamazlar, sır dolu yeni bir kadın ve yeni bir erkek olurlar.”

 bizeulasin1

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
whatsappl  zkanneler anneorhan annelervahap annelerlutfu  chpemek
twittan facetan