SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KARİKATÜR SERGİSİ AÇTILAR

29-30 Kasım -01 Aralık 2019 Tarihleri arasın da geliri “patili dostlara mama” almak için kullanılacak olan Karikatür sergisi Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Fuaye salonunda gerçekleşti.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KARİKATÜR SERGİSİ AÇTILAR
02 Aralık 2019 - 15:03

ADANA / Lions Kulüpleri Yönetim Çevresinin hedef projesi kapsamın da gerçekleşen  sergi,  118-U Genel Yönetmeni Ln. İlknur Türkkan, 118-E Genel Yönetmeni Ln.Prof Dr.Şevki Sözen ile birlikte açılışı yapıldı.

Veteriner Hekim Karikatürist DOHAYKO gönüllü veteriner, eğitmen İ.Serdar Sayar’ın Karikatürleri sergilenirken, yıllardır hep Taşköprü Lions Kulübüne destekte bulunan İ.Serdar Sayar, karikatürlerini kulübe bağış yapmak için satışa sundu.

Dönem Başkanı Ln. F.Nurcan Özdemir Kulüp adına şu açıklamayı yaptı “ Kulübümüz kurulduğu günden bu yana bizden daha az şanslı olan çocuklar, engelliler, yaşlılar ve hayvanlara ellerinden geldiğince hizmet etmiştir. Her yıl sokak hayvanları için kullanılmış, zamanı geçmiş ilaçları toplamaktayız ve Sayın İ.Serdar Sayar bu konuda da hep destekçimiz olmuştur. Bu yılda Dönem projesi  “Patili Dostlar”a bu etkinlikle mama almaya çalışacağız. Asıl amacımız sokak hayvanlarına karşı farkındalık yaratmaktır. Bizi yalnız bırakmayan Genel Yönetmenlerimize, yönetim çevremize ve lions kulüplerine tek tek teşekkür ederim” dedi.

Sergi kokteyli açılıştan sonra üç gün boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık kaldı.

 losevy 0bulut1
face1 twit1 rekban” width=

Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.