TMMOB YÖNETİCİLERİNİN DAYANIŞMA BULUŞMASI - Tanık GazetesiTanık Gazetesi

25 Şubat 2021 - 05:27

TMMOB YÖNETİCİLERİNİN DAYANIŞMA BULUŞMASI

TMMOB YÖNETİCİLERİNİN DAYANIŞMA BULUŞMASI
Son Güncelleme :

24 Eylül 2018 - 11:14

 sayfadalogoil

ADANA- Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Adana İl Koordinasyon Kurulu’na bağlı odaların yönetim kurulları ile üyeleri “Dayanışma Kahvaltısı”nda buluştu.

19 Eylül Mühendis, Mimar, Şehir Plancıları günü nedeniyle Adana Barosu Sosyal Tesisleri’nde eş ve çocuklarıyla birlikte “Dayanışma Kahvaltısı”nda bir araya gelen mühendis, mimar ve şehir plancıları ve öğrenci üyeler sohbet etme fırsatı buldular.

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Erol Salman, “Sosyal etkinlikler ile meslektaşlar ve aileler arasında diyaloğun güçlendirmeyi amaçladıklarını belirterek, “İşsizlik, hayat pahalılığı, düşük ücretler, güvencesizlik, özlük hakları ve örgütlenme sorunları ülkemizde çalışan mühendis, mimar ve şehir plancılarının öncelikli sorunları olmaya devam etmektedir. İçinde bulunduğumuz derin ekonomik kriz, tüm halkımızı olduğu gibi emeğiyle geçinen mühendis, mimar ve şehir plancılarının da hayatlarını zorlaştırmaktadır. Bizim meslek alanımız, toplumun ortak yaşamının üretimini ve devamlılığını sağlamaktadır. Bu anlayış ile mesleğimize ve meslektaşlarımıza sahip çıkarken, ülkemizin ve toplumun ortak geleceğine de sahip çıkıyoruz” dedi.

 

 bizeulasin1

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
whatsappl
twittan