SON DAKİKA

Tanık Gazetesi

 width=

TÜMER; MASADA MEMURUN SESİ OLACAĞIZ

Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer.2020-2021 yıllarını kapsayacak olan toplu sözleşme görüşmelerine sayılı günler kala, Türkiye Kamu Sen Adana İl Temsilciliğinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

TÜMER; MASADA MEMURUN SESİ OLACAĞIZ
16 Temmuz 2019 - 14:33

Türkiye Kamu Sen’e bağlı Adana Şube Başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda konuşan Genel Başkan Mustafa Tümer,Konfederasyonumuza bağlı tüm Sendikalarımızla birlikte  taleplerimize ilişkin son değerlendirmeleri büyük bir titizlikle yürüttüklerini belirterek,Türkiye Kamu-Sen’in en ufak bir konuyu dahi atlamadan çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Kamu çalışanlarının bütün sorunlarını en ince detayına kadar bildiklerini ifade eden Tümer, “masada tüm sorunların çözümü adına gayret sarf edeceklerini belirterek milyonlarda kamu çalışanının sabırla beklediği bu toplu sözleşmede problemlerin karambole getirilerek görmezden gelinmesine müsaade etmeyeceğiz. Ekonomik sorunlar başta olmak üzere çalışma barışını zedeleyen bütün başlıkları masaya taşıyacağız. Son aylarda yaptığımız ve on binlerce katılımın olduğu anket çalışmamızdan çıkan ve memurlarımızın beklentilerinin sıralandığı meseleler de yine gündemimizin en üst sırasında yer bulacaktır.

Masada Türkiye Kamu-Sen’i istemeyenlere inat, 413 bin üyemiz ve kanunun bize verdiği hak ile masada hak mücadelemizi yılmadan sürdüreceğiz.” Dedi.

 

 losevy 0bulut1
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Türkiye ve Adana'dan hayata ve yaşama tanıklık ettiğimiz haberleri bulacağınız haber portalımızdaki yayınlar kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.